Мета партнера

Створити додаток, який дозволяє туристам знаходити найкращі тури та планувати поїздки. Додаток повинен містити екскурсії більше 2 тис. містами по всьому світу.

SDH рішення

Ми створили додаток, який дозволяє обирати тури і повністю планувати поїздки. Зручний пошук допомагає користувачеві вибрати правильний тип подорожі з каталогу турів (пляжі, гори, круїзні судна, ліси тощо). World Map підбирає цікаві маршрути, навіть якщо мандрівник ще не впевнений, куди хоче поїхати. Додаток дозволяє обрати маршрут, book tickets,готель та інші необхідні додаткові послуги.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Профіль користувача.

Once registered, a user can add places to favorites and make personal collections of preferred tours.

Каталог з категоріями турів.

Усі поточні тури та місця, перелічені в додатку, поділяються на категорії, такі як пляжі, круїзні кораблі, гори, музеї, ліси тощо.

Розширений пошук та фільтри.

Залежно від потреб, користувач може фільтрувати результати пошуку за такими параметрами: місцеположення, типи розміщення, зручності та ціни.

Сторінка туру.

Він містить опис туру з фотографіями, умови, рейтинги на основі оцінок користувачів, розділ коментарів та варіанти онлайн-бронювання.

Корисні відгуки.

World Map показує відгуки користувачів та досвід з усього світу.

Бронювання турів.

Найсучасніша технологія бронювання турів, готелів та авіаквитків.

переваги

програмне забезпечення для визначення місця розташування
прозорість та доступність

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" заповненої форми "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.