Ось де ми. З Україною. Читати більше

Мета партнера

Розробити туристичний мобільний додаток для авторитетного туроператора. Додаток повинен дозволити користувачеві переглядати та вибирати місце та варіанти відпочинку, щоб з легкістю провести бажані канікули в будь-якій країні світу.

SDH рішення

Наша команда створила чудовий додаток, який дозволяє мандрівникам з різним досвідом та різним віком вибрати відповідний тур чи місце, щоб провести відпустку без зайвих клопотів. У додатку користувачеві пропонується встановити необхідні параметри для пошуку бажаного місця відпочинку чи туристичного пакету, а також сформувати унікальний список місць відпочинку. Якщо плани ще не визначені, користувач може залишити власний запит у туроператора, щоб дізнатися, чи є якісь привабливі пропозиції.

Технології:

Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Розширений пошук.

Після швидкої реєстрації користувач програми може скористатися широким вибором фільтрів, щоб звузити результати пошуку екскурсій або туристичних місць, що його цікавлять.

Список гарячих пропозицій.

Існує окрема вкладка, де користувач може переглянути наявні гарячі пропозиції та обмежені пропозиції щодо турів, включаючи місця відпочинку, готелі, рейси та трансфери.

Доступ до повної інформації.

Туроператор надає повну інформацію про тури, представлені в додатку, включаючи опис і умови турів, напрямки для відпочинку, рейси і наявність вільних місць.

Формування списків подорожей.

Щоб тримати під рукою найбільш привабливі пропозиції, користувач може створювати, зберігати та редагувати власний список подорожей бажаних напрямків та турів.

Запити через додаток.

У разі нестачі часу, відсутності відповідних пропозицій або інформації, користувач може залишити запит з будь-якими питаннями до провайдера туру прямо в додатку.

Програми винагород.

У додатку діє спеціальна програма лояльності, в рамках якої посередникам, які беруть участь у кожному турі, перельоті або бронюванні готелю, нараховуються фінансові бонуси.

переваги

рішення для економії часу
розширений пошук
миттєвий запис

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.


Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.