Мета партнера

Розробити хмарне рішення для домашньої автоматизації. Воно повинне забезпечувати віддалене управління та налаштування систем опалення Terneo. Дозволити доступ до функцій програми незалежно від віддаленості користувача від нагрівальних приладів.

SDH рішення

Наша команда розробила єдину екосистему IoT для управління пристроями Terneo. Ми зробили управління системою опалення повністю віддаленим та зручним для користувачів. Підключення до Інтернету Wi-Fi забезпечує швидкий доступ до налаштувань усіх термостатів, перелічених у обліковому записі користувача. Відтоді облаштування розумного будинку стало набагато зручнішим доступ до системи управління здійснюється як через веб-сайт, так і через Мобільний додаток.

Всі дані збираються, обробляються і надійно зберігаються в хмарі на базі AWS.

Технології:

Web: Python, Django, Twisted, ReactJS, TypeScript, HTML5.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Управління термостатами через Wi-Fi.

Єдиний додаток дозволяє віддалено керувати всіма термостатами Terneo, які регулюють теплові прилади в домашніх умовах (електричний підігрів підлоги, конвекційний нагрівач, радіатори і т.д.).

Інтуїтивний інтерфейс.

Усі пристрої, підключені до програми, позначені різними кольорами. Пристрій в енергоефективному режимі позначається зеленим кольором, а в режимі нагрівання він стає жовтим і помаранчевим.

Налаштування умов опалення.

Користувач може додати до 16 сценаріїв обігріву для конкретного місця за добу, залежно від бажаної температури в певний час дня та ночі.

Графік обігріву.

Користувач може запланувати включення опалення та вимкнути його в призначений час та дні. Системи опалення Terneo підтримуватимуть задану температуру протягом запланованого терміну.

Опалювальна схема.

Додаток відображає динаміку нагрівальної активності за день, тиждень, місяць чи рік. Користувач може оптимізувати графік обігріву, аналізуючи дані минулих періодів.

переваги

миттєвий дистанційне керування
база даних у хмарі
загальна аналітика діяльності

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" заповненої форми "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.