Ось де ми. З Україною. Читати більше

Мета партнера

Створити єдину систему документообігу для спільного використання між закладами охорони здоров’я, медичними лабораторіями та пацієнтами. Система повинна легко забезпечувати введення, зберігання та обробку медичних даних пацієнта.

SDH рішення

Наша команда розробила додаток із хмарним сховищем даних як для пацієнтів, так і для медичних працівників. У додатку є 2 типи панелей адміністратора з відповідною кількістю функцій для пацієнтів та медичного персоналу. Кожен користувач повинен здійснити автентифікацію за номером телефону, щоб отримати доступ до своєї інформаційної панелі. Так вся особиста інформація надійно зберігається у хмарі. Більше того, ми синхронізували Медичну інформаційну систему з eHealth, українською флагманською електронною системою охорони здоров’я, яка забезпечує автоматизацію управління централізованими медичними базами даних.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, ReactJS, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.

Особливості та результати

Єдина електронна медична карта (EHR)

Інформація про пацієнта (бронювання візиту до лікаря, виписка з лікарні тощо) записується та доступна для всіх учасників лікувального процесу, а також для інтеграції з іншими системами.

Вбудовані класифікаційні системи.

У додатку встановлені системи класифікації лікарських засобів, рекомендації для клінічної практики та список медичних класифікацій ICD-10.

Інтеграція з іншими системами.

МIC (медична інформаційна система) може бути легко інтегрована з системами аптечного управління для спрощення реєстрації пільгових лікарських засобів.

Підключення до eHealth.

Це дозволяє вести точний фінансовий облік, моніторити забезпечення лікарень лікарськими засобами та усунути корупційні схеми шляхом виключення людського фактору.

Профіль пацієнта.

Зареєструвавшись як пацієнт, користувач може шукати і вибирати відповідний медичний заклад, онлайн планувати візит до лікаря, переглядати свою електронну медичну карту, спілкуватися з лікарем первинної медичної допомоги.

Профіль медичного працівника.

Зареєструвавшись як медичний працівник, користувач може управляти чергою своїх пацієнтів і викликами додому, переглядати електронні медичні картки перед візитом, готувати електронні рецепти, стежити за пацієнтами серед регіональних медичних закладів.

Цифрові підписи.

Система використовує електронні підписи для авторизації медичного персоналу, підписання та друку всіх документів з метою запобігання шахрайства.

переваги

захищені персональні дані
активних користувачів щодня
збір статистики

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.


Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.