Ось де ми. З Україною. Читати більше

Мета партнера

Створити сайт у складі медичної інформаційної системи, призначений для пошуку необхідних медичних працівників та закладів. Він повинен дозволяти користувачеві легко записатися онлайн на прийом до лікаря.

SDH рішення

Наша команда розробила веб-сайт, який забезпечує загальний пошук фахівців і медичних центрів, зареєстрованих у системі на підставі медичної спеціальності, місця знаходження та/або назви. Пацієнт може легко вибрати лікаря, подивитися його/її розклад та онлайн забронювати візит. Для запису на прийом потрібен лише мобільний номер пацієнта без попередньої реєстрації. Веб-сайт дозволяє користувачеві переходити на інші продукти в системі, такі як медична інформаційна система, додаток EHR тощо.

Технології:

Backend: Python, Django, Django Rest Framework, JS, jQuery, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.

Особливості та результати

Список лікарів та лікарень.

На відповідних сторінках міститься повний перелік підключених до системи лікарів та медичних закладів, доступних для перегляду та планування візиту.

Рейтинги та огляди.

Після бронювання візиту та відвідування лікаря кожен пацієнт може оцінити рівень наданих послуг (із 5 зірок) та написати короткий відгук.

Профіль користувача.

Після входу пацієнт може переглядати інформаційну панель програми. Вона містить перелік записів медичної картки із короткою інформацією.

Пошук лікарів та поліклінік.

На головній сторінці ви знайдете розширений пошук лікарів та поліклінік за медичними спеціальностями, районом міста чи станції метро та/або назвою закладу.

Онлайн запис на прийом.

Кожен користувач може записатися на прийом до конкретного лікаря онлайн без реєстрації на веб-сайті. Підтвердження відвідування виконується за номером телефону.

Локалізація.

Для зручного користування користувач може перекласти всю надану інформацію англійською мовою або своєю рідною мовою. Функція локалізації включає 3+ мов.

переваги

розширений пошук
миттєвий запис
мобільна аутентифікація

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.


Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.