Мета партнера

Розробити додаток у рамках медичної інформаційної системи. Він повинен дозволити лікареві або іншому кваліфікованому медичному працівнику виписати цифровий рецепт на лікарські засоби, керувати ним у системі та відправити його до аптеки, пацієнта чи керівника державного фінансування, що беруть участь у системі.

SDH рішення

Розроблений додаток видає електронний рецепт без друкарських помилок, зберігає його та передає через Інтернет. Додаток для електронних приписів дозволяє вести облік повного життєвого циклу рецепта. А саме, він відстежує написання та заповнення рецептів, використання ліків, забезпечує звітність та аналітику

Ми розробили зручний додаток яким можуть користуватися пацієнти та медичні працівники як на комп’ютерах, так і на мобільних телефонах.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, HTML5, PostgreSQL.

Особливості та результати

Електронний рецепт (e-Rx).

Зручний та набагато швидший спосіб написання рецептів із зменшеною кількістю помилок, пов’язаних із поганим чи нерозбірливими почерком.

Інтеграція з іншими системами.

Електронний додаток для виписки лікарських засобів легко інтегрується із системою звітування в аптеках чи на інших місцях розповсюдження лікарських засобів та електронною медичною карткою пацієнта.

Моніторинг ліків за рецептом.

Завдяки надійній авторизації та аутентифікації письмові приписи не можуть бути ні фальсифіковані, ні використані повторно.

Збір аналітичних даних.

Збір статистичних даних дозволяє проаналізувати результати роботи кожного лікаря та фармацевта, котрі зареєстровані у базі даних.

Карта місцевих аптек.

Пацієнту надається карта найближчих аптек, де пропонуються ліки, що відпускаються за рецептом.

переваги

автоматизація ручних процесів
прозорість та доступність

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" заповненої форми "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.