Мета партнера

Створити складну систему наборів інструментів, яка дозволить здійснювати процедуру дистанційної первинної діагностики пацієнта в сільських пунктах охорони здоров’я, амбулаторіях та безпосередньо у нього вдома.

SDH рішення

Ми досягли основної мети проекту та доклали зусиль для підвищення рівня охорони здоров’я в сільській місцевості. Хмарне програмне забезпеченнязбирає дані робочої діагностики з портативної медичної станції в одному місці, яка доступна для різних медичних працівників. Підключення до Інтернету в системі дозволяє передавати будь-яку медичну інформацію, мати доступ до електронної медичної картки пацієнта, проводити відеоконференції серед медичного персоналу, який бере участь у лікувальному процесі.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, HTML5, PostgreSQL, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase, SDK for medical bluetooth devices.

Особливості та результати

Запис на прийом до лікаря.

Кожен пацієнт у системі може онлайн забронювати прийом до лікаря чи у клініку та легко скасувати його в один клік, якщо змінилися плани.

Медичні працівники та клініки.

На окремих сторінках перераховані медики та медичні заклади, доступні для бронювання на прийом. Користувач може здійснити розширений пошук із зазначенням ключових слів, місцезнаходження тощо.

План лікування.

Пацієнт використовує цю сторінку як пам’ятку про всі візити лікаря, поради лікаря та письмові електронні рецепти. Усі події можуть бути позначені як "Зроблено" або "Скасовано".

Електронна медична карта (EHR).

Картка містить усі необхідні медичні дані та контакти пацієнта. Користувач може переглядати та редагувати свою інформацію онлайн.

Профіль користувача

Після входу пацієнт може переглядати інформаційну панель програми. Вона містить перелік записів медичної картки із короткою інформацією.

переваги

захищені персональні дані
впорядкована комунікація
рішення для економії часу

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.