Мета партнера

Створити додаток у рамках Медичної інформаційної системи, який збирає всі необхідні медичні записи в одному місці для подальшого використання пацієнтом. Додаток повинен дозволяти бронювати та керувати записом на прийом до лікаря без відвідування медичного закладу.

SDH рішення

Ми розробили веб- та мобільне рішення що дозволяє пацієнту легко та безпечно входити в медичну систему через свій номер телефону. Система містить електронні медичні записи, прив’язані до заданого номера телефону. Пацієнт може переглядати та керувати своєю електронною медичною карткою та записами про лікування.

Додаток також перелічує весь доступний медичний персонал та установи, де можна записатися на візит до лікаря. Бронювання здійснюється повністю через Інтернет, що впорядковує спілкування між лікарями та пацієнтами.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, jQuery, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.
Mobile: Java, AndroidSDK, Firebase.

Особливості та результати

Профіль користувача.

Після входу пацієнт може переглядати інформаційну панель програми. Вона містить перелік записів медичної картки із короткою інформацією.

Електронна медична карта (EHR).

Картка містить усі необхідні медичні дані та контакти пацієнта. Користувач може переглядати та редагувати свою інформацію онлайн.

План лікування.

Пацієнт використовує цю сторінку як пам’ятку про всі візити лікаря, поради лікаря та письмові електронні рецепти. Усі події можуть бути позначені як "Зроблено" або "Скасовано".

Медичні працівники та клініки.

На окремих сторінках перераховані медики та медичні заклади, доступні для бронювання на прийом. Користувач може здійснити розширений пошук із зазначенням ключових слів, місцезнаходження тощо.

Запис на прийом до лікаря.

Кожен пацієнт у системі може онлайн забронювати прийом до лікаря чи у клініку та легко скасувати його в один клік, якщо змінилися плани.

переваги

захищені персональні дані
впорядкована комунікація
рішення для економії часу

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.