Ось де ми. З Україною. Читати більше

Мета партнера

Створити програму, яка збирає всі необхідні медичні записи в одному місці для використання пацієнтом. Додаток має дозволяти бронювати та керувати медичним прийомом без відвідування закладу охорони здоров’я.

SDH рішення

Ми розробили мобільні додатки (Android та iOS), які дозволяють пацієнту легко та безпечно входити в медичну систему за допомогою свого номера телефону. Система містить електронні медичні записи, прив’язані до наданого номера телефону. Пацієнт може переглядати і керувати всіма медичними записами. У додатку також перелічено весь доступний медичний персонал та установи для призначення візиту до лікаря. Запис до лікаря здійснюється повністю віддалено, онлайн, що спрощує спілкування між лікарями і пацієнтами. Щомісяця в системі реєструється понад 2 млн. записів до лікаря через додаток.

Технології:

Web: Python, Django, Django REST Framework, JS, jQuery, HTML5, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Профіль користувача

Після входу пацієнт може переглядати інформаційну панель програми. Вона містить перелік записів медичної картки із короткою інформацією.

Електронна медична карта (EHR).

Картка містить усі необхідні медичні дані та контакти пацієнта. Користувач може переглядати та редагувати свою інформацію онлайн.

План лікування.

Пацієнт використовує цю сторінку як пам’ятку про всі візити лікаря, поради лікаря та письмові електронні рецепти. Усі події можуть бути позначені як "Зроблено" або "Скасовано".

Медичні працівники та клініки.

На окремих сторінках перераховані медики та медичні заклади, доступні для бронювання на прийом. Користувач може здійснити розширений пошук із зазначенням ключових слів, місцезнаходження тощо.

Запис на прийом до лікаря.

Кожен пацієнт у системі може онлайн забронювати прийом до лікаря чи у клініку та легко скасувати його в один клік, якщо змінилися плани.

переваги

захищені персональні дані
впорядкована комунікація
рішення для економії часу

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.


Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.