Ось де ми. З Україною. Читати більше

Стартап з командою SDH

Software Development Hub має значний досвід консалтингу та розвитку стартапів, в тому числі ІТ-стартапів, пов'язаних з інноваційними технологіями, на ранніх стадіях їх становлення (pre-seed, seed та series A).

Комплексна експертність

Ми створюємо комплексні рішення для компаній з усього світу. Маючи багаторічний досвід розробки на замовлення, ми точно знаємо, які технології можуть позитивно вплинути на ваш бізнес.

Спеціалізуємося на складних проектах

Ми маємо досвід розробки високонавантажених стартапів, мобільних додатків, CRM, ERP та інших систем автоматизації підприємств для вирішення найскладніших завдань.

Набутий досвід

Багаторічна практика побудови IT-продуктів та накопичена технічна експертиза членів команди є гарантією того, що ваша ідея в надійних руках.

Охоплення всіх процесів

Ми забезпечуємо повний цикл індивідуальної розробки, включаючи планування архітектури, бізнес-аналіз, UI/UX дизайн, QA, управління проектами, маркетинг та підтримку.

Замовити консультацію фахівця

Складемо план розвитку для запуску проекту разом! Розберемося, який саме функціонал потрібен для вашого типу стартапу.

Будьмо на зв'язку

Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення для стартапів

Розробка програмного забезпечення на замовлення — це спосіб отримати конкурентну перевагу на ринку завдяки відмінній функціональності, яка забезпечується індивідуальним рішенням.

Зі 100+ мотивованими інженерами, SDH пропонує послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення для планування та постачання якісного програмного забезпечення з урахуванням індивідуальних особливостей.

Створення мінімальної життєздатної версії продукту з набором функцій, які мають цінність для кінцевого споживача.

Команда SDH має достатній досвід у розробці нативних та кросплатформних мобільних додатків (Flutter) як для пристроїв Apple (Objective-C, Swift), так і для Android (Java, Kotlin). З мобільним додатком, створеним нашою командою, вам гарантована чудова продуктивність, послідовний зовнішній вигляд і відчуття. Крім того, ми забезпечуємо відповідність рекомендаціям магазинів додатків та розширені можливості безпеки.

Реалізувавши понад 1200 веб-проектів, SDH є компанією, якій ви можете довірити розробку ефективних, простих у використанні корпоративних і клієнтських веб-додатків, веб-порталів та інших веб-ресурсів. Незалежно від того, з якими проблемами стикається ваш бізнес, ми вирішуємо їх за допомогою комплексної розробки веб-додатків.

Завдяки нашим комплексним послугам з розробки SaaS та хмарних технологій ми допоможемо вам створити абсолютно новий SaaS продукт з нуля, який перевершить ваших конкурентів. Крім того, ми можемо вдосконалити ваше поточне програмне забезпечення, додавши деякі критичні функції. Отримайте вражаючі результати в найкоротші терміни.

Технології, які ми використовуємо

iOS Native

Swift, Objective C

Android Native

Java, Kotlin

Кросплатформені

Flutter

Бекенд

Python, Django

Фронтенд

JavaScript, Typescript, React, Vue.js}

Бази даних

PostgreSQL, MongoDB, Redis

Що ми пропонуємо стартапам

Ідея — Пітч

допомога в пошуку інвестицій для вашого стартапу

Наша стартап-команда допоможе перетворити вашу ідею на повноцінну презентацію, яка вразить інвесторів. Ми проаналізуємо ринок, попит, сегментуємо цільову аудиторію, проведемо аналіз конкурентів, підготуємо стартап-пітч та спрогнозуємо потенційний дохід, що так важливо для бізнес-ангелів.

MVP

створення стартапу з нуля з мінімальним бюджетом

Для мінімізації ризиків ми пропонуємо створити MVP — мінімально життєздатний продукт з ключовим функціоналом. Наприклад, це мобільний додаток з мінімально необхідним набором функцій, також ми створюємо лендінг або сайт для стартапу. Ви отримуєте повністю завершений додаток, готовий до випуску в App Store і Google Play.

Повнофункціональний продукт

розробка та масштабування проекту

Після того, як MVP виходить на ринок і знаходить клієнтів, продукт масштабується і стає повноцінним бізнесом. Ми поступово нарощуємо функціонал, вдосконалюючи та розширюючи ваш продукт.

Фактори, що впливають на вартість розробки стартапу

Основний функціонал

На вартість Вашого проекту впливає складність і кількість функціоналу, який необхідно розробити. Приклади модулів, які збільшують ціну проекту: калькулятор, фільтри, особистий кабінет, можливість онлайн покупки або бронювання.

Елементи дизайну

Вартість UI/UX дизайну залежить від кількості елементів, які необхідно буде намалювати для вашого проекту. Складний інтерфейс з ефектами руху і великою кількістю елементів коштує дорожче.

Розробка мобільних додатків

Розробка одразу двох платформ — веб та мобільного додатків — покращує взаємодію користувачів з Вашим проектом та відкриває для Вас нові канали продажів. Ми готові запропонувати технології для Android та iOS.

Кількість інтеграцій

Інтеграція вашого проекту із зовнішніми сервісами розширює його функціональність. Однак, налаштування інтеграції вимагає додаткового часу на програмування

Терміни реалізації

Якщо ваш проект потрібно запустити в стислі терміни, доведеться залучити більше фахівців. Це відображається на загальній вартості створення вашого стартапу.

Гнучкі моделі ціноутворення

We work with Time & Materials and Fixed-price valuation models.

Get a design estimate from us!

Будьмо на зв'язку

професійна платформа для взаємодії з радіологами.

#digitalhealth #mobileapp 

для вдосконалення моніторингу та лікування діабету.

#healthcare #iot #mobileapp 

для обліку завантаженості пляжів.

#mvp #beachmanagement 

для пошуку для дітей цікавих подій неподалік.

#geoinformationsystem #crm #webportal 

Часті питання про розробку стартапів

Так, ми готові скласти технічне завдання і визначити пріоритетний і непріоритетний функціонал. Ви отримуєте повне технічне завдання на розробку стартапу.
Оптимальним рішенням є випробування ідеї на мінімальній функціональній версії (MVP), за допомогою якої можна перевірити працездатність проекту та презентувати його потенційним інвесторам. Такий підхід дозволяє раціонально розподілити бюджет і сконцентруватися на перевірці затребуваності стартапу.
Більшість стартапів закриваються, не встигнувши втілитися в життя, і не важливо, наскільки приголомшливою була ідея. Однією з головних причин є відсутність команди, яка здатна вникнути в проект і втілити ідею в життя. Ми можемо органічно влитися і розширити вашу команду, незалежно від того, на якій стадії проекту знаходиться стартап. З точки зору бізнесу, це означає відповідність наших послуг тій стадії бізнесу, на якій ви зараз перебуваєте, незалежно від того, чи це рання стадія, чи на етапі активного розвитку. Ми залучаємо розробників залежно від циклу розробки та технологічного стеку.

НАДІШЛІТЬ СВІЙ ЗАПИТ

Обробка вашого запиту може зайняти 1 робочий день.


Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.