Мета партнера

Cтворити багатофункціональний інтернет-магазин взуття з каталогом. В магазині є великий вибір різного типу взуття, пошукові фільтри такі як ціна, розмір, колір. Також можна побачити скільки пар взуття залишилось та оплати онлайн.

SDH рішення

Ми розробили універсальний інтернет-магазин взуття. У ньому є каталог з різними фільтрами, такими як ціна, модель, розмір, колір і т.д. Ми також створили віртуальний кабінет покупця для відстеження замовлень. Крім того, є такі функції, як обране, сезонні колекції і знижки для зручності покупок в Інтернеті. У каталозі понад 5 000 артикулів. У систему управління вбудовані каталоги з інформацією про товари, що полегшує пошук товарів по каталогу. Сайт має адаптивну версію і високі показники по Google Pagespeed Insights, що вкрай необхідно для SEO-оптимізації.

Технології:

Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, Select2, Moment.js, HTML5, PostgreSQL, Celery.

Особливості та результати

Розгалужені каталоги

Унікальні характеристики для кожної категорії використовуються для детального опису продукції та фільтрації за характеристиками.

Топ, Новинки, Знижки

Кожен товар може бути в основній категорії та кількох додаткових категоріях. Це дозволяє створювати віртуальні категорії.

Фільтри

Широкий спектр фільтрів, який допомагає зробити пошуки зручними та знаходити підходящий вибір товарів.

Кабінет покупця

Через кабінет покупця можна відстежувати деталі замовлення та статус, додавати списки улюблених товарів.

переваги

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.