Мета партнера

Створити програмне забезпечення, яке прискорить процес виставлення рахунків, спростить управління клієнтами та моніторинг активності підприємств, що займаються благоустроєм та доглядом за газонами. Воно повинне приймати онлайн-платежі та охоплювати широкий спектр пристроїв.

SDH рішення

Наша команда розробила SaaS-рішення, що усуває головний біль багатьох підприємств сфери послуг. А саме, воно забезпечує швидке створення рахунків-фактур та автоматизоване виставлення рахунків, спеціально призначених для ландшафтної індустрії.

Завдяки зручному адаптивному дизайну, додаток легко використовувати з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Так, бізнес-операції доступні для моніторингу в режимі реального часу з будь-якого місця,. А онлайн-платежі від клієнтів проходять швидко та надійно захищені.

Технології:

Web: Python, Django, Django REST Framework, JS, jQuery, HTML5, Google API (Google Maps, Google Encoder), PostgreSQL, Redis, Celery. Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Автоматизоване виставлення рахунків.

Додаток забезпечує прискорене створення рахунків-фактур, що дозволяє автоматично виставляти рахунки клієнтам за розкладом та зберігає всю платіжну інформацію й історію рахунків-фактур.

Планування і моніторинг.

Плануйте навантаження своїх співробітників і слідкуйте за щоденними операціями в режимі реального часу. Забезпечте співробітників обліковими записами користувачів, які дозволять відстежувати їхній графік.

Інструменти картографування.

Спеціально розроблені функції маршрутизації дозволяють знизити витрати. Вони оптимізують маршрути руху та забезпечують працівників ефективними маршрутами, що значно скорочує витрати пального.

Показники та статистика.

Додаток збільшує прозорість у веденні бізнесу, надаючи цінні показники щодо графіків роботи та операцій, виставлення рахунків, результатів працівників, активності платежів тощо.

Повідомлення клієнтів.

Усі рахунки та сповіщення автоматично надсилаються електронною поштою. Клієнти без електронної пошти також мають проблем, адже ServiceKit може друкувати, наповнювати та надсилати рахунки-фактури.

переваги

прискорені операції
залучені клієнти
оптимізація витрат

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.