Мета партнера

Створити програмне забезпечення, яке прискорить процес виставлення рахунків, спростить управління клієнтами та моніторинг активності підприємств, що займаються благоустроєм та доглядом за газонами. Воно повинне приймати онлайн-платежі та охоплювати широкий спектр пристроїв.

SDH рішення

Наша команда розробила SaaS-рішення, що усуває головний біль багатьох підприємств сфери послуг. А саме, воно забезпечує швидке створення рахунків-фактур та автоматизоване виставлення рахунків, спеціально призначених для ландшафтної індустрії.

Система розроблена для спрощення та полегшення у веденні бізнесу. ServiceKit управляє виставленням рахунків та складанням розкладу, одночасно відстежуючи всю щоденну діяльність на місцях. Зроблений нами продукт дає можливість отримувати оплату набагато швидше, надсилати всім клієнтам автоматичні сповіщення електронною поштою, бачити, що відбувається в режимі реального часу з будь-якого браузера та будь-де.

Технології:

Web: Python, Django, Django REST Framework, JS, jQuery, HTML5, Google API (Google Maps, Google Encoder), PostgreSQL, Redis, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Повідомлення клієнтів.

Усі рахунки та сповіщення автоматично надсилаються електронною поштою. Клієнти без електронної пошти також мають проблем, адже ServiceKit може друкувати, наповнювати та надсилати рахунки-фактури.

Показники та статистика.

Додаток збільшує прозорість у веденні бізнесу, надаючи цінні показники щодо графіків роботи та операцій, виставлення рахунків, результатів працівників, активності платежів тощо.

Інструменти картографування.

Спеціально розроблені функції маршрутизації дозволяють знизити витрати. Вони оптимізують маршрути руху та забезпечують працівників ефективними маршрутами, що значно скорочує витрати пального.

Планування і моніторинг.

Плануйте навантаження своїх співробітників і слідкуйте за щоденними операціями в режимі реального часу. Забезпечте співробітників обліковими записами користувачів, які дозволять відстежувати їхній графік.

Автоматизоване виставлення рахунків.

Додаток забезпечує прискорене створення рахунків-фактур, що дозволяє автоматично виставляти рахунки клієнтам за розкладом та зберігає всю платіжну інформацію й історію рахунків-фактур.

переваги

прискорені операції
залучені клієнти
оптимізація витрат

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.