Мета партнера

Розробити мобільний додаток для дистанційної системи медичної діагностики та моніторингу. За допомогою програми користувач передає дані життєво важливих показників з різних медичних пристроїв та отримує результати діагностики. Додаток допомагає діагностувати та періодично контролювати пацієнта під час лікування чи реабілітації.

SDH рішення

Ми створили мобільний додаток, який під'єднується до медичних приладів і дозволяє пацієнтам віддалено проводити обстеження та передавати отримані дані про стан здоров’я для подальшої діагностики. Система включає технології «зберігання та пересилання», EHR та будь-які інтеграції MIS. Пацієнт може вводити показники вручну або використовувати зареєстровані пристрої з автоматичним завантаженням даних на платформу. Дані надсилаються, зберігаються та обробляються у безпечній хмарі. Результати діагностики доступні лікарям та залученим професіоналам.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, HTML5, PostgreSQL, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase, SDK for medical bluetooth devices.

Особливості та результати

Діагноз в будь-якому місці.

Додаток та необхідні пристрої допомагають проводити якісні дистанційні обстеження в будь-якому місці пацієнта: вдома, у сільській місцевості або в амбулаторії.

Комплексні діагностичні процедури.

Ви можете збирати дані про температуру тіла,% SPO2, артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, частоту серцевих скорочень, глюкозу в крові, дихальну функцію тощо.

Розумне підключення.

Відкрита IoT-платформа з великою кількістю підключених портативних медичних пристроїв: термометр, глюкометр, спірограф, 12-канальна ЕКГ, пульсоксиметр тощо.

Віддалений моніторинг пацієнта.

Технології дистанційного моніторингу пацієнта (RPM) дозволяють медичним працівникам виявляти зміни симптомів пацієнта віддалено та своєчасно.

mHealth-рішення під час пандемії.

Це цифрове рішення для дистанційного моніторингу пацієнтів із симптомами COVID-19 під час самоізоляції та амбулаторному лікуванні.

Зручний інтерфейс.

Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для охоплення широкої аудиторії.

переваги

легкий інтелектуальний набір
доступна передача даних
загальна база даних у хмарі

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.