Мета партнера

Створити платформу для спрощення роботи спеціалістів у сфері радіологічної діагностики. А саме організувати дистанційний доступ до фахівців-радіологів з усіх куточків країни, пришвидшити підготовку медичних висновків завдяки аутсорсингу; мати доступ до заявок через мобільний додаток; збільшити кількість обстежень і діагностику більшого потоку пацієнтів та мати швидкий доступ до “другої думки” лікарів-радіологів.

SDH рішення

Команда SDH створила спеціалізовану платформу, що складається з веб-додатка для діагностичних центрів та iOS і Android додатків для лікарів-радіологів. Платформа полегшує доступ до кваліфікованих фахівців-радіологів, які є у цифровій базі, дозволяючи у короткі терміни отримувати офіційні фахові медичні висновки. Радіологи мають можливість заробляти на дистанційному описі результатів магнітно-резонансної томографії, комп’ютерної томографії, рентгенівських знімків та мамографічних досліджень для медичних закладів з усієї країни. Ми розробили радіологічний back-office, який виконує функцію контролю якості та роботи з претензіями. Також нам вдалося реалізувати різні модулі для комплексної та захищеної роботи: навчання, цифровий підпис, звіт, PACS. Всі ці функції зручні у використанні завдяки інтуїтивному інтерфейсу.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, boto3, JS, JQuery, Select2, React, HTML5, PostgreSQL, Celery, MongoDB.
Mobile (iOS): Swift 5, Cocoa, debug FLEX, Alamofire, SwiftJSON, Kingfisher, SwiftDate

Особливості та результати

Модуль навчання

У додатку існує розділ підвищення кваліфікації радіологів, бібліотека клінічних випадків та є можливість швидкої консультації лікарів вищої кваліфікації

Радіологічний back-office

Контроль якості та робота з претензіями у спеціальному просторі.

Система повідомлень

Мобільний додаток для лікаря з повідомленнями про нові заявки та фінансовий баланс.

Маршрутизація завдань

Трекінг від створення заявки до готового медичного висновку, скріпленого цифровим підписом лікаря.

Модуль PACS

Збір, обробка та тимчасове зберігання DICOM-файлів у захищеному українському датацентрі.

База лікарів

У додатку є база лікарів-радіологів, яких можна обирати за спеціальністю, рейтингом та кваліфікацією.

Модуль звітів

Створення і налаштування фінансових звітів для виконавців

Організаційний кабінет

У додатку є кабінети керівника, адміністратора діагностичного центру та лікаря-фахівця з послугами, обладнанням, прайс-листами.

Organizational office.

The app includes offices for the manager, the administrator of the diagnostic center, and the specialist with services, equipment, and price lists.

переваги

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.