Мета партнера

Створити програму, яка б легко сканувала упаковку ліків та показувала детальну інформацію про конкретний препарат. Щоб уникнути можливості продажу фальсифікованих лікарських засобів та їх продажу пацієнтам легальним ланцюжком поставок.

SDH рішення

Відповідно до Директиви 2011/62/EU Європейського Парламенту та Ради ЄС щодо захисту від підробки лікарських засобів у ЄС, захист здійснюється за допомогою спеціального унікального номеру на упаковці лікарського засобу. Це дає змогу відрізнити підроблений препарат від оригінального. Команда SDH розробила додаток, який сканує упаковку ліків за допомогою камери мобільного телефону або через введення GTIN чи серійного номеру упаковки вручну. База даних показує користувачеві повну інформацію про препарат, якщо він справжній.

Технології:

Mobile: Java, Android SDK. Backend: HTML5, Python, Django, Django Rest Framework, PostgreSQL.

Особливості та результати

Інформація про лікарські засоби

Користувачеві надається така інформація про відсканований препарат: серійний номер, дата реєстрації та термін його придатності, дата випуску, міжнародна непатентована назва, торгова назва препарату та його фармацевтична форма, склад діючих речовин та фото упаковки ліків.

База даних про ліки

Додаток містить інформацію про всі справжні та зареєстровані в країні ліки, із зазначенням, чи є певний препарат у продажу, чи вже вилучений з продажу.

Пошук за унікальними ідентифікаторами

Інформацію про справжність, історію або джерело препарату можна також знайти, ввівши GTIN і серійний номер упаковки вручну в рядку пошуку.

Сканування QR-кодом

За допомогою додатку можно сканувати дані про ліки, навівши камеру телефону на штрихкод, що є на упаковці. Також користувач отримує унікальну числову комбінацію препарату.

переваги

перевірені дані
миттєвий аналіз

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.