Мета партнера

Розробити додаток, який надасть усю актуальну інформацію про ліки, котрі дозволені до виробництва та використання в Україні. Інформація повинна надходити з Державного реєстру лікарських засобів України.

SDH рішення

Наша команда розробила веб-сайт, який став модулем, інтегрованим у Медичну інформаційну систему для лікарів та поліклінік. Авторизований користувач має доступ до бази даних усіх лікарських засобів, які зареєстровані для офіційного використання в Україні, із зазначенням діючої ліцензії чи такої, термін дії якої закінчився. Інформацію про ліки у веб-додатку можна шукати та фільтрувати за номером ліцензії, фармацевтичним складом лікарського засобу, міжнародним непатентованим найменуванням або торговою назвою.

Технології:

Backend: HTML5, Python, Django, Django Rest Framework, PostgreSQL

Особливості та результати

Опції редагування

Вся інформація на сайті доступна не лише для перегляду, але також може бути відредагована, перевірена або видалена, з метою надання оновлених даних про конкретні ліки чи ліцензії.

Розширений пошук

Додаток включає переліки ліків за такими категоріями: фармацевтична формула, ліцензія, МНН, торгове найменування, склад, країна походження та виробник. Залежно від потреб користувач може налаштувати фільтри до отриманих даних.

Державний реєстр лікарських засобів

База даних містить коди з Державного реєстру, що включають інформацію про реєстраційне посвідчення, наказ Міністерства охорони здоров'я України, повну інформацію про лікарський засіб з кодом АТС та складом діючих речовин.

База даних ліків

Додаток включає переліки ліків за такими категоріями: фармацевтична формула, ліцензія, МНН, торгове найменування, склад, країна походження та виробник.

переваги

перевірені дані
актуальна інформація

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.