Мета партнера

Розробити додаток, який надасть усю актуальну інформацію про ліки, котрі дозволені до виробництва та використання в Україні. Інформація повинна надходити з Державного реєстру лікарських засобів України.

SDH рішення

Наша команда розробила веб-сайт, який став модулем, інтегрованим у Медичну інформаційну систему для лікарів та поліклінік.

Авторизований користувач має доступ до бази даних усіх лікарських засобів, які зареєстровані для офіційного використання в Україні, із зазначенням діючої ліцензії чи такої, термін дії якої закінчився.

Інформацію про ліки у веб-додатку можна шукати та фільтрувати за номером ліцензії, фармацевтичним складом лікарського засобу, міжнародним непатентованим найменуванням або торговою назвою.

Технології:

Backend: HTML5, Python, Django, Django Rest Framework, PostgreSQL

Особливості та результати

База даних ліків

Додаток включає переліки ліків за такими категоріями: фармацевтична формула, ліцензія, МНН, торгове найменування, склад, країна походження та виробник.

Державний реєстр лікарських засобів

База даних містить коди з Державного реєстру, що включають інформацію про реєстраційне посвідчення, наказ Міністерства охорони здоров'я України, повну інформацію про лікарський засіб з кодом АТС та складом діючих речовин.

Розширений пошук

Додаток включає переліки ліків за такими категоріями: фармацевтична формула, ліцензія, МНН, торгове найменування, склад, країна походження та виробник. Залежно від потреб користувач може налаштувати фільтри до отриманих даних.

Опції редагування

Вся інформація на сайті доступна не лише для перегляду, але також може бути відредагована, перевірена або видалена, з метою надання оновлених даних про конкретні ліки чи ліцензії.

переваги

перевірені дані
актуальна інформація

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.