Мета партнера

Створити додаток, за допомогою якого можна відмічати, які шезлонги зайняті, вільні або недоступні. Це сервіс для обліку завантаженості пляжу, розроблений спеціально для орендарів і персоналу пляжів. За його допомогою вони можуть контролювати кількість відвідувачів і краще управляти потоками людей, пропонуючи засмагальникам зайняти шезлонги на безпечній відстані.

SDH рішення

Ми розробили веб- та мобільний додаток Loungeron, що дозволяє вести точний підрахунок кількості людей, які прийшли на пляж, розміщувати групи засмагальників упорядковано, відповідно до карти пляжу. Це допомагає запобігати виникненню черг за шезлонгами, а також збирати прозору статистику відвідуваності і завантаженості пляжу. Як працює Loungeron? Працівник вибирає потрібний об'єкт (шезлонг, парасольку, бунгало) на карті пляжу. У два кліка резервує місця для гостей і відвідувачів, або відмічає зламані чи недоступні шезлонги. Можна керувати кількома пляжами, додавати працівників, переглядати статистику пляжу та інші звіти.

Технології:

Web: Python, Django, JS, JQuery, Select2, Moment.js, jQuery, amCharts, Bootstrap.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Дієво під час COVID-19.

Loungeron використовується для контролю дистанції між засмагальниками під час пандемії, а також для уникнення переповненості пляжів.

Два типи засмагальників.

За замовчуванням, у системі задано 2 типи засмагальників: гості (зареєстровані у готелі чи комплексі) та відвідувачі (усі інші відпочивальники).

Розклад роботи пляжу.

Система передбачає відкриті та закриті дні, а також налаштування графіка роботи пляжу.

Різні варіанти об’єктів.

Можна налаштувати власні пляжні зони і розмістити різні об'єкти на карті пляжу: 1 шезлонг без парасольки; 1, 2 або 4 шезлонги з парасолькою; пляжне бунгало.

Карта пляжу.

Перед початком роботи у сервісі необхідно створити власну карту пляжу — розмістити у ряди і стовпці об’єкти (шезлонги, парасольки, бунгало) та задати їх кількість.

Звіти і статистика.

Інформаційна панель показує кількість зайнятих та вільних місць у реальному часі. Зручно переглядати звіти і аналізувати завантаженість у розрізі днів.

переваги

актуальна інформація
гнучке налаштування
статистика та моніторинг

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.