Мета партнера

Оцифрування наявних паперових книг історії полів, візуалізація повного та актуального земельного банку (картографія), створення карт внесення добрив, аналітика по культурах та роботах разом з моніторингом погодних умов.

SDH рішення

Ми розробили кастомне SaaS-рішення, яке дозволило автоматизувати бізнес-процеси, пріоритетність яких визначена замовником. А саме: агробанк та картографія, сівообіг господарства та інтерактивно пов'язана база даних, що містить всю інформацію про основні фактори врожайності, технологічні операції, метеомоніторинг, економічні показники у розрізі кожного окремого поля та за роками. Всі дані агрегуються в одному місці та доступні власнику господарства в аналітичних дашбордах з будь-якої точки світу – це було обов'язковим вимогою у процесі реалізації проекту. Система складається з веб-додатку для адміністратора господарства і мобільного додатку для агрономів і широкого кола спеціалістів.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, Elasticsearch, Google API (Google Places, Google Maps, Google Analytics), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery. Mobile: Java, Android SDK, Firebase. Супутники: Copernicus Sentinel-1, Sentinel-2, alsat-1b, cbers-4 (muxcam), kazstsat, landsat-8, sentinel-2, deimos-1, uk-dmc2, resourcesat-2, gaofen-1

Особливості та результати

Метеомоніторинг

Використання метеостанцій для фіксації цілого ряду характеристик: вологість і температура повітря, напрямок та потужність вітру, кількість опадів, щільність та кислотність ґрунту. Ці заходи забезпечили ідеальний симбіоз поліпшеного агровиробництва, оскільки нові підходи та технології підвищили стійкість, покращили врожайність та контроль якості.

Документообіг

Індивідуально розробленні функції, які дозволяють відстежувати польові дії та вносити примітки в режимі реального часу з автоматичним розпізнаванням місцезнаходження. Можливість роботи в автономному режимі за відсутності доступу до Інтернету. Інтеграція з обліковою та бухгалтерською системами.

Книга історії полів

Переведення накопичених паперових книг історії полів в цифровий формат, розробка автоматизованої книги на основі ГІС-технологій з алгоритмами аналізу та планових розрахунків.

Картографія

Створення електронної карти полів на базі супутникових знімків високої щільності. Карта містить повну інформацію про угіддя, включаючи найактуальніші відомості про межі полів.

переваги

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.