Мета партнера

Створити інформаційну платформу для всіх батьків, які турбуються про дозвілля дітей, освіту та заняття спортом. Вона повинна відображати на мапі заходи, які відбуваються поблизу, надавати детальну інформацію та мати розширений пошук.

SDH рішення

Ми створили додаток, схожий на Foursquare City Guide, але присвячений усім, хто піклується про дітей 1-16 років. Щоб зробити інформаційний ресурс більш доступним для зайнятих батьків, наша команда розробила не лише веб-сайт, але й мобільні додатки для iOS й Android. Основна перевага програми — карта з каталогом та позначками всіх місць, подій та заходів, які відбуваються неподалік. Перебуваючи у відпустці чи плануючи поїздку, мами і тата можуть також переглядати заняття на свіжому повітрі для дітей у різних містах.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, Elasticsearch, Google API (Google Places, Google Maps, Google Analytics), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase.

Особливості та результати

Нативні формати реклами.

Адміністрація організації також може зареєструватися в базі, позначити місця на карті, надати інформацію про них та розмістити нативну рекламу у відповідній категорії.

Корисні відгуки.

KidsVisitor містить розділ блогу, де редактори публікують огляди та поради для батьків щодо освіти, психології, спорту, мобільних додатків для дітей тощо.

Сторінка місця.

Сторінка містить опис місця з фотографіями та контактами, рейтинг на основі оцінок користувачів, поле для коментарів та варіанти онлайн бронювання.

Розширений пошук та фільтри.

Залежно від потреб, користувач може фільтрувати результати пошуку за такими параметрами: місцеположення, ключові слова, вік дітей та категорія діяльності.

Каталог з категоріями.

Усі поточні пропозиції, події та місця, перелічені в додатку, поділяються на категорії, наприклад, закриті дитячі майданчики та аквапарки, зоопарки, магазини, музеї, ресторани тощо.

Профіль користувача.

Після реєстрації користувач може додавати місця у вибране та робити особисті колекції бажаних курсів, спортивних клубів, літніх таборів, місць святкування дня народження тощо.

переваги

програмне забезпечення для визначення місця розташування
60 000 активних користувачів

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.