Мета партнера

Створити складну систему наборів інструментів, яка дозволить здійснювати процедуру дистанційної первинної діагностики пацієнта в сільських пунктах охорони здоров’я, амбулаторіях та безпосередньо у нього вдома.

SDH рішення

Ми досягли основної мети проекту та доклали зусиль для підвищення рівня охорони здоров’я в сільській місцевості.

Хмарне програмне забезпеченнязбирає дані робочої діагностики з портативної медичної станції в одному місці, доступній для різних медичних працівників. Підключення до Інтернету в системі дозволяє передавати будь-яку медичну інформацію, мати доступ до електронної медичної картки пацієнта, проводити відеоконференції серед медичного персоналу, який бере участь у лікувальному процесі.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, HTML5, PostgreSQL, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase, SDK for medical bluetooth devices.

Особливості та результати

Виконання різних діагностичних процедур.

Система проводить різні процедури, щоб допомогти визначити діагноз. Наприклад, вимірювання артеріального тиску, електрокардіографія, вимірювання рівня цукру в крові, аналіз сечі, вимірювання пікового експіраторного потоку, пульсоксиметрія, вимірювання температури тіла і т. д.

Віддалений моніторинг стану здоров'я пацієнтів.

Вимірювання життєвих ознак, що записуються у систему, дозволяють дистанційно відстежувати стан пацієнта або перебіг реабілітації.

Розумне підключення.

Завдяки мережам Wi-Fi та 3G/4G діагностичні дані пацієнта можуть бути внесені в особисту електронну медичну карту, передані в будь-яку медичну інформаційну систему або в централізований архів медичних даних.

Консультування клієнта невідкладної допомоги.

Варіант відеоконференцій спрощує консультування серед медичних працівників та дозволяє надавати кваліфіковані послуги первинної медичної допомоги в сільській місцевості.

переваги

легкий інтелектуальний комплект
загальна база даних у хмарному сховищі
доступна передача даних

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" заповненої форми "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.