Мета партнера

Створити складну систему наборів інструментів, яка дозволить здійснювати процедуру дистанційної первинної діагностики пацієнта в сільських пунктах охорони здоров’я, амбулаторіях та безпосередньо у нього вдома.

SDH рішення

Ми досягли основної мети проекту та доклали зусиль для підвищення рівня охорони здоров’я в сільській місцевості. Хмарне програмне забезпеченнязбирає дані робочої діагностики з портативної медичної станції в одному місці, яка доступна для різних медичних працівників. Підключення до Інтернету в системі дозволяє передавати будь-яку медичну інформацію, мати доступ до електронної медичної картки пацієнта, проводити відеоконференції серед медичного персоналу, який бере участь у лікувальному процесі.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, HTML5, PostgreSQL, Celery.
Mobile: Java, Android SDK, Firebase, SDK for medical bluetooth devices.

Особливості та результати

Консультування клієнта невідкладної допомоги.

Модуль відеоконференцій спрощує консультування серед медичних працівників та дозволяє надавати кваліфіковані послуги первинної медичної допомоги в сільській місцевості.

Розумне підключення.

Завдяки мережам Wi-Fi та 3G/4G діагностичні дані пацієнта можуть бути внесені в особисту електронну медичну карту, передані в будь-яку медичну інформаційну систему або в централізований архів медичних даних.

Віддалений моніторинг стану здоров'я пацієнтів.

Вимірювання життєвих ознак, що записуються у систему, дозволяють дистанційно відстежувати стан пацієнта або перебіг реабілітації.

Виконання різних діагностичних процедур.

У системі проводяться різні процедури, щоб допомогти визначити діагноз. Наприклад, вимірювання артеріального тиску, електрокардіографія, вимірювання рівня цукру в крові, аналіз сечі, вимірювання пікового експіраторного потоку, пульсоксиметрія, вимірювання температури тіла і т. д.

переваги

легкий інтелектуальний комплект
загальна база даних у хмарному сховищі
доступна передача даних

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.