Мета партнера

Створити онлайн-магазин підошов, устілок та інших матеріалів для взуттєвої промисловості. У магазині можна ознайомитися з каталогами підошов, виконати пошук необхідних моделей за вибраними фільтрами, а також зробити онлайн-замовлення та оплатити покупку.

SDH рішення

Ми розробили інтернет-магазин з урахуванням усіх побажань замовника з дизайну й структури веб-сайту, впровадили низку SEO-вимог для пошукових систем. Наша команда побудувала потужну e-сommerce платформу, яка дозволяє партнеру гнучко реагувати на запити ринку. Наприклад, окремі каталоги новинок доступні лише залогіненим користувачам, що входять до групи ексклюзивних покупців. Ми також реалізували інтеграцію з обліковою складською системою. Покупець може відстежувати шлях замовлення — від корзини до готового до видачі товару.

Технології:

Python, Django, Django Rest Framework, JS, JQuery, Select2, Moment.js, HTML5, PostgreSQL, Celery.

Особливості та результати

Багатомовність

Для зручності покупців з різних регіонів, ми додали можливість перемикання трьох мов на веб-сайті.

Інтеграція зі складським обліком

Вбудований облік залишків на складі за допомогою API. При оформленні замовлення необхідну кількість товарів автоматично знімається зі складу, змінюється статус товарів. Якщо замовлення було скасовано, то відповідні товари повертаються на склад.

ТОП, Новинки, Хіт продажів

Кожен товар може знаходитися в основній і декількох додаткових категоріях. Це дозволяє створювати віртуальні категорії (наприклад «Акція», «Новинки», «Вам також сподобається»).

Розгалужені каталоги

Рішення, яке забезпечує швидку роботу сайту при будь-якій кількості категорій і товарів. Унікальні характеристики для кожної категорії використовуються для детального опису товару і фільтрації за характеристиками.

Профіль менеджера з продажів

Менеджери мають всю інформацію про замовлення та клієнтів і одному місці. Більше ніяких записів у блокнотах і розрізнених даних про продажі!

Профіль покупця

Через власний кабінет покупці можуть відстежувати деталі й статус замовлення, складати списки Улюблених товарів.

переваги

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.