Мета партнера

Створити мобільного спортивного помічника, який буде відстежувати особисті тренувальні заходи та автоматизувати адміністративні процедури. Додаток повинен підходити як для адміністрації тренажерних залів, спортивних тренерів, так і для особистих тренувань.

SDH рішення

Ми розробили комплексний мобільний і веб-додаток з вбудованою CRM-системою спростити повсякденну діяльність спортивних центрів і тренажерних залів, персональних тренерів і всіх, хто займається фізичною підготовкою. Для особистого користування за допомогою додатку можна знайти доступні тренажерні зали, групові тренування або тренерів, спланувати майбутні заняття та відстежувати особисті фізичні досягнення. За допомогою Gymistration адміністрація фітнес-центру може керувати записами на тренування, здійснювати виставлення рахунків та онлайн-платежів, планувати заняття, відстежувати відвідуваність центру та багато іншого для автоматизації процедур управління.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, jQuery, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery. Mobile: Java, AndroidSDK, Firebase.

Особливості та результати

переваги

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.