Мета партнера

Розробити веб-систему, яка допоможе автоматично керувати спортивними секціями. Вона повинна бути корисною і для спортивних груп та тренажерних залів, і для особистого тренування.

SDH solution

Виставлення рахунків та здійснення рахунків онлайн-платежі, надсилання клієнтам спеціальних інформаційних бюлетенів, відстеження їхньої відвідуваності, планування занять та багато іншого виконується без участі управлінського персоналу.

Gymistration — це комплексне програмне рішення з потужною вбудованою системою CRM, призначеною спеціально для спортивних клубів та подібних закладів.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, jQuery, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.
Mobile: Java, AndroidSDK, Firebase.

Особливості та результати

Зручний онлайн календар.

Календар, який в реальному часі допомагає адміністраторам, інструкторам та клієнтам бути в курсі будь-яких змін у графіку.

Онлайн реєстрація клієнтів.

Режим дистанційного доступу 24/7 дозволяє підписатись на бажану секцію у будь-який час практично з будь-якого місця.

Управління запасами.

Контроль продажу товарів та послуг. Система управління запасами дозволяє добре управляти складами: ви можете побачити, який спортивний інвентар зараз використовується, що є у наявності, що на складі.

Accounting and Finance.

Вбудована система нарахування заробітної плати допомагає вам автоматично проводити розрахунки з оплати праці для інструкторів.

Відстеження відвідуваності.

Для посилення залучення відвідувачів використовується автоматизована система візуального контролю.

Профіль користувача.

Настроювання персональних фітнес-карток: кожен користувач має можливість встановити власні цілі, а потім слідкувати за їх реалізацією.

Чат.

Інтегрована система внутрішнього спілкування: повідомлення та спілкування в чаті як з персоналом, так і з клієнтами.

Контроль доступу до системи.

Гнучкість системи дозволяє регулювати різні рівні доступу до баз даних персоналу та відвідувачів.

Мобільний додаток.

Клієнт отримує вичерпну інформацію про фактичні членські картки в тренажерному залі та може сам записатися на групові заняття.

переваги

захищені персональні дані
впорядкована комунікація
рішення для економії часу

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" заповненої форми "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.