Мета партнера

Створити мобільного спортивного помічника, який буде відстежувати особисті тренувальні заходи та автоматизувати адміністративні процедури. Додаток повинен підходити як для адміністрації тренажерних залів, спортивних тренерів, так і для особистих тренувань.

SDH рішення

Ми розробили комплексний мобільний і веб-додаток з вбудованою CRM-системою спростити повсякденну діяльність спортивних центрів і тренажерних залів, персональних тренерів і всіх, хто займається фізичною підготовкою. Для особистого користування за допомогою додатку можна знайти доступні тренажерні зали, групові тренування або тренерів, спланувати майбутні заняття та відстежувати особисті фізичні досягнення. За допомогою Gymistration адміністрація фітнес-центру може керувати записами на тренування, здійснювати виставлення рахунків та онлайн-платежів, планувати заняття, відстежувати відвідуваність центру та багато іншого для автоматизації процедур управління.

Технології:

Web: Python, Django, Django Rest Framework, JS, jQuery, Google API (Google Maps, Google GeoEncoder), HTML5, PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.
Mobile: Java, AndroidSDK, Firebase.

Особливості та результати

Миттєвий чат.

Внутрішня комунікаційна система інтегрована прямо до додатку. Кожен тренер або менеджер центру може почати чат з будь-яким клієнтом з бази даних і навпаки.

Профіль фітнес-цілей.

У кожного зареєстрованого користувача є свій профіль, у якому він має можливість ставити власні фітнес-цілі, налаштовувати їх, а потім відстежувати свої досягнення.

Бухгалтерський облік і фінанси.

Вбудований фінансовий модуль виконує виставлення рахунків клієнтам, здійснює платежі через Інтернет, зберігає історію платежів, автоматично виконує розрахунки по заробітній платі співробітників.

Управління запасами.

Система забезпечує контроль за продажами продукції і послуг, а також дозволяє отримати уявлення про складське зберігання обладнання: що в даний час використовується, знаходиться на складі або за його межами.

Контроль доступу.

Система гнучка до налаштування різних рівнів доступу до баз даних персоналу та відвідувачів. Завдяки цілодобовому доступу 24/7 користувачі можуть в будь-який час записатися на тренування.

Календар.

Зручний календар додатка допомагає адміністраторам, фітнес-інструкторам і клієнтам дотримуватися розкладу тренувань і бути в курсі будь-яких змін в режимі реального часу.

переваги

захищені персональні дані
впорядкована комунікація
рішення для економії часу

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.