Мета партнера

Створити два додатка для зручного сервісу доставки їжі. Організувати легкі у користуванні платформи для кур’єра та замовника. Додатки мають бути максимально доступні для розуміння та включати в себе миттєве місцезнаходження, широкий вибір закладів їжі поблизу та у місті замовника. Виділити пошук їжі за категоріями, картка товару має бути деталізованою.

SDH рішення

Ми провели аналіз мобільних процесів у сфері доставки їжі та виявили можливості для покращення досвіду користувачів та кур’єрів. Наша команда створила два додатка: для взаємодії із замовником їжі та кур’єром. У першому випадку було розроблено зрозумілий та мінімалістичний інтерфейс, систему доступу до аккаунту, екран вибору локації, рядок пошуку продукту чи страви та спектр категорій кухні. Особливістю є деталізований опис товару, який включає в себе фото, оцінку, інгредієнти, вагу, ціну. В застосунку замовника також є корзина для вибрани страв та можливість вибрати спосіб оплати. В другому випадку ми враховували зручності для кур’єра, тому створили максимально просту систему, яка включає в себе список завдань та їх статус, наприклад, “delivered”, “in process”, “appointed”, “new”. Також ми створили картку завдання “appointed”, яка має повний опис, адресу з геопозначкою та телефоном замовника.

Технології:

Java, Android SDK, Firebase, Swift, UIKit, CoreAnimation, Foundation, Alamofire, Kingfisher. Python, Django, Django REST Framework, JS, jQuery, HTML5, Elasticsearch, Google API (Google Places, Google Maps, Google Analytics), PostgreSQL, MongoDB, Redis, Celery.

Особливості та результати

Точний час доставки

У додатку відображається час доставки, а також адресу закладу та місце доставки.

Корзина

Замовлення та оплата відбуваються через корзину, в якій можна регулювати замовлення: додавати чи відміняти.

Деталізовані описи

При замовленні страви клієнт точно знає всі деталі: інгредієнти, вага, вигляд, оцінка, ціна.

Статуси завдань

Кур’єр з легкістю оптимізує свій робочий простір за допомогою статусів в додатку: “delivered”, “in process”, “appointed”, “new”.

Визначення геолокації

Обидва додатка автоматично враховують поточне місцерозташування користувача, що деталізує пошук інформації.

Інтеграція з ресторанами міста

Додаток має інтеграцію з меню та цінами місцевих ресторанів, продуктових магазинів і варіанти різної кухні.

Зручний формат

Простий інтерфейс та замовлення без посередника надає зручності такому формату доставки.

переваги

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.