Мета партнера

Розробити зручну програму для хворих на цукровий діабет. Він повинен дозволяти їм вести облік рівня цукру в крові, відзначати вміст кожного прийому їжі з автоматичним розрахунком хлібних одиниць та оцінювати необхідну дозу інсуліну.

SDH рішення

Команда SDH створила додаток, який спрощує спосіб життя хворих на діабет завдяки вдосконаленому контролю рівня глюкози в крові. Мобільний додаток нагадує користувачеві про необхідність вимірювання рівня глюкози, прийому їжі відповідно до плану і розкладу прийому їжі при цукровому діабеті, а також прийому дози інсуліну, розрахованої на основі спожитих вуглеводів. Залежно від регулярно заповнюваних даних про їжу і цукрі в крові, додаток показує статистичні дані для аналізу динаміки змін відповідно до плану лікування користувача.

Технології:

Mobile: Kotlin, Koin, Android SDK, Navigation Components, Room DB, Retrofit 2, MVVM patterns, Kaspresso (UI test).

Особливості та результати

Калькулятор дози інсуліну.

Додаток автоматично обчислює необхідний інсулін, залежно від плану харчування за розкладом або споживаної кількості вуглеводів при кожному прийомі їжі.

Складання плану харчування.

Залежно від конкретного кількості хлібних одиниць на порцію або вуглеводних цілей для кожного блюда, користувач може сформувати свій власний план харчування на один день.

Формування меню.

Додаток дозволяє користувачеві створити дієтичне меню, що складається із спеціальних та вбудованих варіантів харчування, на основі зазначеної кількості хлібних одиниць або вуглеводів.

Нагадування та сповіщення.

Користувач попередньо складає графік, згідно з яким отримує повідомлення про проведення вимірювань рівня цукру в крові, харчування та ін’єкції інсуліну.

Автоматизована вбудована функція підрахунку ХО

Автоматизована вбудована функція підрахунку ХО дозволяє користувачеві порівнювати абсолютно різні типи їжі між собою та вимірювати їх вплив на дієту.

переваги

гнучке налаштування
точні нагадування
статистика та моніторинг

ПОТРІБНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ?

Напишіть нам, і ми надамо вам кваліфіковану консультацію.

Видалити

* Натиснувши кнопку "Надіслати" під заповненою формою "Зв'яжіться з нами", ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до Software Development Hub Політика конфіденційності для подальшого зв’язку з вами стосовно вашого запиту.